Ana Sayfa / Mobil Kazanç / Admob Para Kazanma

Admob Para Kazanma

İnternet üzerinden para kazanmanın yollarından biri de Admob kullanarak gelir elde etmektir. Admob para kazanma yöntemi, AppStore ve Play Store uygulamalarına yönelik bir sistemdir.

Admob Para Kazanma

Admob Nasıl Kullanılır?

Admob, reklam ve uygulama içi satın alma işlemlerinden elde edilen gelirin en üst seviyeye çıkmasını sağlar. Admob ile para kazanmak isteyenlerin yapacağı tek şey Admob’a üye olmak ve yalnıza birkaç satır kod ile uygulama içerisine reklam yerleştirmektir. Bunlar için Google Mobile Ads SDK’sını kullanmak gerekiyor. Bu işlemin ardından kısa süre içerisinde yerel para biriminden ödeme yapılır. Bunun haricinde Admob, havale ücreti talep etmez.

Uygulamalar üzerinden gelir elde etmek isteyenlerin en çok tercih ettiği yöntem olan Admob etkili ve kolay bir yoldur. Uygulama içerisinde bulunan özellikle ücretsiz uygulamalarda iyi hedeflenmiş reklamlar kullanıcı tarafından iyi tıklanma sağlayabilir. Reklam yayınlanması için kod eklenmesi kolay bir işlemdir. Admob için izlenilecek adımlar şu şekildedir:

Admob Para Kazanma

Adım 1: Bir Android uygulaması geliştirmeniz veya uygulamaya sahip olmanız gerekiyor. Uygulamanın kullanıcılara yararlı olması önemlidir.

Adım 2: Admob sitesini ziyaret ederek Google kimlik bilgileriniz ile oturum açmanız gerekiyor.

Adım 3: İlk reklam için “Yeni uygulamadan para kazan” seçeneğine tıklamanız gerekiyor.

Adım 4: Admob ile çalışacak uygulama ve platformun seçilmesi gerekiyor.

Adımlar izlendiği ve doğru şekilde uygulandığı takdirde Admob para kazanma yöntemi ile para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Hakkında Mustafa Kemal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir