Ana Sayfa / İnternetten Kazanç / App Store Para Kazanma

App Store Para Kazanma

Mobil cihazların kişilerin hayatlarına girmesi ile beraber market uygulamaları üzerinden mümkün hale gelmiştir. işletim sistemine sahip olan cihazlarda bulunan App Store market uygulamasında yer alan mobil uygulamaları indirerek ve görevleri yerine getirerek para kazancı sağlayabilirsiniz.

App Store para kazanma yöntemleri arasındaki en bilinen yöntemlerden bir tanesi olarak cihaz kullanıcılarına hizmet etmektedir. Sadece internet üzerinden para kazancı sağlanabilecek olan alanlardan bir tanesi olarak App Store para kazanma uygulamaları kapsamındaki bilinen ve güvenilir uygulamaları cihaza indirerek ve günlük görevleri yerine getirerek hatırı sayılır bir miktarda para kazancı sağlanabilir.

App Store Para Kazanma

App Store Para Kazandıran Uygulamalar

iOS işletim sisteminin yer aldığı cihazlara App Store üzerinden indirilebilecek olan ve para kazandıran uygulamalar arasında; Field Agent, Check Points, Easy Shift, App Trailers, Icon Zoomer, Gym Pact, Gig Walk, Shop Kick, ESPN Streak For the Cash, Phew Tick gibi alternatif seçenekler bulunur.

Bu uygulamalarda kullanıcıya yerine getirmesi gereken bazı görevler verilir. Video izlemek, bazı kanallara abone olmak, bazı hesapları takip etmek gibi birbirinden farklı görevlerin yerine getirilmesi karşılığında uygulama kullanıcı hesabına para yüklemesi yapar. Çekim limitine gelindiğinde ise her hangi bir hesaba para çekim işlemi yapılır. App Store para kazanma işlemi oldukça kolay bir şekilde yapılmakta olup hızlı para kazancı sağlanabilir.

Bir önceki yazımız olan Makale Yazarak Para Kazanma başlıklı makalemizde , ve para kazanmak hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mustafa Kemal

Ayrıca Bakabilirsiniz

İzlesene.com Para Kazanma

İzlesene.com Para Kazanma

İzlesene.com Para Kazanma Dijital ve haberleşme teknolojisinin gelişim göstermesiyle birlikte dünya üzerinde bilgisayar başından pek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir