Ana Sayfa / Bitcoin / Bilgisayarınızı Açık Bırakarak Para Kazanın | Tarayıcıdan Mining

Bilgisayarınızı Açık Bırakarak Para Kazanın | Tarayıcıdan Mining

Merhaba arkadaşlar, biliyorum başlığı okuduğunuzma çok şaşırdınız ve bunun bitcoin veya e-money servisi ile ne alakası var dediniğinizi duyar gibiyim?

CryptoTab tamamen Google ve Blockchain şirketleri ile anlaşmalı bir şirkettir. Blockchain ise uluslar arası en iyi sanal cüzdan olarak bilinir. Tabii isteğe göre Paribu‘yu da kullanabilirsiniz. Kullanmaya başlamak için sadece bir uzantı kurmanız ya da Cryptotab’ın tarayıcısını indirip Google ya da Facebook hesabınızla bağlanmanız yeterlidir. Sonrasındaysa işlemcinizin gücüne ve davet ettiğiniz arkadaşlara göre para kazanabilirsiniz. Uygulama açık olduğu sürece istediğiniz gibi film izleyebilir ya da oyun oynayabilirsiniz. İşlemcinizin çalışmasındaki artış, kişisel bilgisayarınızı kullanmanıza engel olmuyor. Gündelik yaşamınıza istediğiniz gibi devam edebilir ve hala para kazanmayı başarabilirsiniz. Yeter ki tarayıcınız açık olsun.

Hemen lafı fazla uzatmadan ‘CryptoTab’ adlı şirketin içindeki Bitcoin madenciliği eklentisiyle Google Chrom’un altyapısı’nı kullanarak Google Chrome’dan 9 kat daha hızlı bitcoin madeni yapabiliyor.

İlk olarak buradan CryptoTab’ı indirmemiz gerek: İndir

Daha sonra normal bir tarayıcı şeklinde açıp kullanacağız. sağ üsteki turuncu CryptoTab logosundan hesap açabilir veya oturumunuzu açarak hesabınızı kontrol edebilirsiniz.

Ödeme Kanıtı Şöyle Buyurun: Kanıt

Hakkında oberjarl

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir