Ana Sayfa / Mobil Kazanç / Haber Okuyarak Para Kazanma

Haber Okuyarak Para Kazanma

Haber Okuyarak

Ekonomik koşullar bakımından sıkıntı yaşayan kişiler için haber okuyarak para kazanma işi son dönemde internet üzerinden yapılacak işler arasında yer alıyor. Ancak bu işi yapmadan önce detaylı olarak araştırmakta fayda var. Haberleri okuyarak para kazanma işi keyif verici ve bilgi sahibi edici bir iş gibi görülse de gerçekle pek uyuşmuyor gibi görünüyor.

Haber Okuyarak Para Kazanma

Haber Okuyarak Para Kazanılabilir mi?

İnternet üzerinde ek iş olarak birçok iş fikri var gibi görünse de içeriğine bakıldığında çıkmaz sokaklarla karşılaşılıyor. İnternet siteleri arasında haber okuyarak para kazanma iş fikirleri de bunlardan birini oluşturuyor. Bu işin detaylı olarak araştırılması sonucunda, yabancı bir haber sitesinin haber okuma işi için günlük 14 haber okuma limiti getirdiği ve okunan bir haberin 7 dolar olduğu yönünde açıklanıyor. Bu habere göre günde 14 haber okuyan kişinin 98 dolar kazanacağı düşünülüyor. Ayrıca bu yabancı haber sitesinin 7000 dolar limitini dolduran üyelerine, üyelerin üzerinden parayı yatıracağı yönünde açıklanıyor. Bu durum haber okuma işinin cazip olma fikrini ortadan kaldırıyor.

Haber Okuyarak Para Kazanma

Haber Okumak Siteye Ne Kazandırıyor?

Yabancı sitenin çalışma şekli değerlendirildiğinde, haber okuyarak para kazanma ile siteye neler kazandırılacağı konusu gündeme geliyor. Sitenin okunacak olan haberlerin içeriğinde reklamlara yoğun olarak yer verdiği varsayılsa dahi, günlük haber başı 7 doları ödeyip ödeyemeyeceği konusu arayışında olan kişileri düşündürüyor.

Bir önceki yazımız olan Admob Para Kazanma başlıklı makalemizde , ve hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında Mustafa Kemal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir