Ana Sayfa / İnternetten Kazanç / Otomatik Surf İle İnternetten Para Kazan | Günde 20 ₺ Kazan

Otomatik Surf İle İnternetten Para Kazan | Günde 20 ₺ Kazan

Merhabalar değerli takipçilerim bugün size internetten para kazanma yöntemlerinden bir başkasını anlatacağım.Bu yöntem sayesinde bilgisayarınız çalışırken para kazanabilirsiniz , sizin herhangi bir şey yapmanıza gerek yok , bilgisayarınız açık dursun yeter.

 

Size sitenin çalışma prensibini biraz anlatayım , site otomatik surf sitesidir yani insanlar siteye kendi sitelerini eklerler ve başkalarının onların sitesine girmesini sağlarlar böylece kendi sitelerine trafik sağlarlar , siz başkasının sitesine girdiğinizde kredi kazanırsınız kredi mantığı da şudur :

1 dakika =1 kredi

10.000 kredi = 15₺

Sitede minimum ödeme limiti 15 ₺’dir.15 ₺ niz olunca gönül rahatlığıyla ödemenizi alabilirsiniz.Sitede ayrıca referans sistemi vardır bu sistem de şöyle işliyor getirdiğiniz üyelerin kazandığı kredilerin %20’sini siz de kazanırsınız , düşününce çok yüksek bir oran.

Ayrıca kazandığınız kredileri kendi sitenize trafik çekmek için de harcayabilirsiniz , hem kendi sitenizi daha iyi bir konuma getirmek için hem de para kazanmak için iyi bir site düşününce.

Sitede kredi satın alma seçeneği de var kredi satın alıp sadece kendi sitenize trafik çekmek de mantıklı gelebilir size ama ben bu yöntemi gereksiz buluyorum.

Ödeme Yöntemleri olarak sitede EFT/Havale var ve site ödeme konusunda size herhangi bir yamuk yapmaz tanıdığım bir çok kişi siteden ödeme aldı , ödeme konusunda güvenilir bir site.

Bir önceki yazımız olan Soru Çözerek Para Kazanın!! başlıklı makalemizde internetten para kazan, para kazan ve soru hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında oberjarl

Ayrıca Bakabilirsiniz

İnternetten Çeviri ile Para Kazanma

İnternetten Çeviri ile Para Kazanma

İnternetten Çeviri ile Para Kazanma Dünya’da ilgi çeken alanlardan biri olan internetten çeviri ile para …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir