Ana Sayfa / İnternetten Kazanç / Photoshop İle Para Kazanma | Yüksek Kazanç Garantili !

Photoshop İle Para Kazanma | Yüksek Kazanç Garantili !

2Q== - Photoshop İle Para Kazanma | Yüksek Kazanç Garantili !

Merhabalar değerli takipçilerim bugün sizlere   konusunda biraz tavsiye vereceğim.Photoshop’un ne olduğunu bilmeyen yoktur herhalde aramızda , bilmeyen takipçilerim varsa da internette ufak bir araştırmayla öğrenebilirler.

 

               Photoshopla Kazanç Yöntemleri

1 – Logo ve Banner Tasarımı:

449788 1d45 9 - Photoshop İle Para Kazanma | Yüksek Kazanç Garantili !

Photoshop ile için ilk yöntemimiz , logo ve banner tasarımı .En çok para kazanabileceğiniz yöntem bana kalırsa bu.Logo tasarlatmak isteyen insan sayısı o kadar çok ki , asıl mesele bu insanları bulabilmekte.Bunun için sosyal medya hesapları açabilirsiniz , benim size tavsiyem global düşünmeniz.Global düşünerek bir çok yabancı müşteri de bulabilirsiniz.Sizlerde eğer Photoshop bilginizi yaratıcılığınız ile birleştirerek iyi şeyler üretebildiğinize güveniyorsanız logo tasarlayarak  para kazanabilirsiniz.

Müşteri bulma konusunda da verebileceğim tavsiyeler;  yukarıda da bahsettiğim gibi sosyal medyayı aktif kullanmanız , forum sitelerine ilanlar koymanız , çevrenizdeki insanlara haber vermeniz …

İlk zamanlarda kendinize referans olması için ücretsiz logo çalışması da yaparak isim yapabilirsiniz daha sonra ücret karşılığında  logo tasarlamanız sizin yararınıza olacaktır.

2- Kartvizit, Broşür Tasarımı:

business card blank 1562061 - Photoshop İle Para Kazanma | Yüksek Kazanç Garantili !

Photoshop ile para kazanmak için bir diğer yöntem de kartvizit ve broşür tasarımı. Hemen hemen herkesin günümüzde bir kartviziti bulunmaktadır. Biz de insanların bu ihtiyaçlarını kendi kazancımıza dönüştüreceğiz. Yine bu konuda da sosyal medyayı etkin kullanmak çok önemli , bu sayede müşterilerinizle kolayca iletişime geçebilirsiniz.

Genelde iş amaçlı kartvizitler bastırılsa da bazen kendisini özel ve farklı kılmak isteyen kişiler de kartvizit bastırmak istemektedirler.Bu kişiler için hayal gücünüzü ve Photoshop bilginizi kullanarak değişik kartvizit tasarımları oluşturabilirsiniz.Ayrıca bir matbaa şirketi  ile de anlaşarak yarı zamanlı veya proje bazlı olarak kartvizit veya broşür tasarımları yapabilirsiniz.

3- Ücretli Fotoğraf Yapabilirsiniz:

images?q=tbn:ANd9GcTPzEsnEBlOiPMbP5xkq3keGZZlomSTIlnoRUr6IXm5KMQqCnjU - Photoshop İle Para Kazanma | Yüksek Kazanç Garantili !

Photoshop ile kazanç yöntemlerinden bir diğeri de yaptığınız fotoğrafları ücret karşılığında satmak. İnternet üzerinde telif hakkı olmayan birçok fotoğraf bulunmakta bu fotoğraflara yapacağınız ufak değişikliklerle yeni bir fotoğraf ortaya çıkarabilirsiniz. Bu yeni fotoğrafı belirli bir ücret karşılığında satabilirsiniz. Ayrıca telif hakkına sahip fotoğrafları küçük bir ücret karşılığında satın alıp yeni bir fotoğrafa ekleyip daha yüksek bir ücretle satabilirsiniz. Bu konuda para kazanmak tamamen sizin hayal gücünüze bağlı, ne kadar çok yeni fikir, o kadar çok kazanç .

 

Hakkında oberjarl

Ayrıca Bakabilirsiniz

İzlesene.com Para Kazanma

İzlesene.com Para Kazanma

İzlesene.com Para Kazanma Dijital ve haberleşme teknolojisinin gelişim göstermesiyle birlikte dünya üzerinde bilgisayar başından pek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir