Ana Sayfa / İnternetten Kazanç / Soru Çözerek Para Kazanın!!

Soru Çözerek Para Kazanın!!

NOT: Bu uygulama kesinlikle sana zenginlik vaat etmez. Bütçene katkı sağlayacak ek gelir elde etme fırsatı sunar.

Size göstereceğim uygulama sayesinde soru çözerek ufak da olsa kazanç sağlayabilirsiniz.Bu uygulamamızın ismi “Paraya Gel” , uygulamada başlıktan da anlayabileceğiniz gibi soru çözerek puan kazanıyorsunuz ve bu kazandığınız puanları biriktirerek daha sonra ₺’ye çevirebiliyorsunuz.

 

Sistem Nasıl Çalışıyor?

Her ödüllü reklamın ardından bir soru cevaplama hakkı kazanırsınız ve her doğru cevapladığınız soru başına 10 puan alırsınız ya da 10 dakikada bir “Sinyal Gönder” butonuna basarak 100 puan kazanabilirsiniz.Bu kazandığınız puanlar ne kadar fazla ise sistemdeki reklam gelirinden o kadar kar payı alırsınız. Eğer Kar Payınız yüksek ise fazla kazanırsınız, düşük ise az kazanırsınız.

Ödeme Yöntemleri

Sitede ödeme yöntemi olarak IBAN’ınıza EFT/Havale yapabilirsiniz.Ayrıca uygulamanın bize sunmuş olduğu güzel özelliklerden biri olan Papara ve İninal ile de ödeme alabilirsiniz.Uygulama ödeme konusunda bir sorun çıkarmıyor.

Uygulamaya kayıt olmak için aşağıya bıraktığım linkten uygulamayı indirmeniz yeterlidir.Dediğim gibi uygulamadan çok yüksek kazançlar beklemeyin , her konuda olduğu gibi azimli ve sabırlı olursanız emeğinizin karşılığını alırsınız.İyi günler dilerim 🙂

 

 

 

Uygulama Linki

Uygulama resmi whatsapp grubu

Bir önceki yazımız olan Anket doldurarak webten para kazan! başlıklı makalemizde anket doldurarak kazanç, anket doldurma ve anket ile para hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında oberjarl

Ayrıca Bakabilirsiniz

Instagram'dan Para Kazanma

Instagram’dan Para Kazanma

Instagram’dan Para Kazanma Evde ek iş yapmak ve geçiminize fayda sağlamak için en çok tercih …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir